HVA / Hockey / Trainingsschema
Controleer altijd op zondagavond of er wijzigingen in het schema zijn doorgevoerd. Wijzigingen in de schema's worden op de website gepubliceerd zodra ze bekend zijn, uiterlijk op zondag.

Kijk dus regelmatig op de website of in de App onder het tabje "Trainingschema" voor de actuele schema's.

Totdat de schoolroosters bekend zijn is het trainingsschema voorlopig. Door de schoolroosters kunnen enkele trainingsmomenten wijzigen i.v.m. beschikbaarheid van de trainers. Check de App!!!!
Dit schema loopt van 25-8-2019 t/m 31-8-2019
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Meisjes D1 Wouter Hoekstra
Martijn Prent
V1 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes D3 Wouter Hoekstra V1 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes C1 Wouter Hoekstra V1 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes C2 Wouter Hoekstra V1 - AB
18:00 - 19:00 Jongens C2 Wouter Hoekstra V1 - AB
18:00 - 19:00 Jongens D1 Dagmar Kleinjan V1 - CD
18:30 - 19:30 Meisjes C4 Bas Kramer V2
18:30 - 19:30 Meisjes D2 Bas Kramer V2
18:30 - 19:30 Meisjes D4 Bas Kramer V2
18:30 - 19:30 Meisjes D5 Bas Kramer V2
19:30 - 20:30 Meisjes B3 Bas Kramer V2
19:30 - 20:30 Meisjes B4 Bas Kramer V2
19:30 - 20:30 Meisjes C3 Bas Kramer V2
19:30 - 20:30 Meisjes C5 Bas Kramer V2
20:00 - 21:00 Meisjes A1 Frank Jelsema V1
20:00 - 21:00 Meisjes A2 Frank Jelsema V1
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Meisjes E1 Wouter Hoekstra V1 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes E2 Wouter Hoekstra V1 - AB
16:00 - 17:00 Mix E3 Arnold Stormink V1 - CD
16:00 - 17:00 Nieuwe Jongste Jeugd Arnold Stormink V1 - CD
17:00 - 18:00 Jongens 8E1 Arnold Stormink V1 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes 8E1 Wouter Hoekstra V1 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes 8E2 Wouter Hoekstra V1 - AB
18:00 - 19:00 Jongens B2 Jaap Sprokholt V3 - AB
18:00 - 19:00 Jongens C1 Arnold Stormink V1 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes C4 Rixt Elzer V1 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes D2 Margo Maasdijk V2 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes D3 Meike Helder V2 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes D5 Lara Maasdijk
Tessa Joldersma
V3 - CD
19:00 - 20:00 Jongens A1 Justus de Groot V2 - AB
19:00 - 20:00 Jongens B1 Justus de Groot V2 - CD
19:00 - 20:00 Meisjes B1 Rutger Meijnen V1 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes B2 Brendan Snoek V1 - CD
19:00 - 20:00 Meisjes C3 Leon Doldersum V3 - AB
20:00 - 21:30 Heren 1 Justus de Groot V1 Mogelijkheid voor meetrainen spelers JA/JB op uitnodiging
20:00 - 21:30 Trimhockey Rutger Meijnen V2
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:00 - 16:00 Meisjes F2 Justus de Groot V1 - CD
15:00 - 16:00 Mix F1 Wouter Hoekstra V1 - AB
16:00 - 17:00 Jongens D1 Justus de Groot
Dagmar Kleinjan
V1 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes D1 Wouter Hoekstra
Mart Bruinsma
V1 - CD
17:00 - 18:00 Jongens C1 Justus de Groot
Joost Walstra
V1 - AB
17:00 - 18:00 Jongens C2 Nora Walstra V2 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes C5 Wouter Kuiper V1 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes D4 Bran Blankenaauw V2 - AB
18:00 - 19:00 Jongens B1 Robbin de Vries V1 - AB
18:00 - 19:00 Jongens B2 Justus de Groot V1 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes B3 Lars Leefkens V2 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes B4 Brendan Snoek V2 - CD
19:00 - 20:00 Jongens A1 Frank Buist V1 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes B1 Justus de Groot V2 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes B2 Brendan Snoek V2 - CD
19:00 - 20:00 Meisjes C1 Kiki Mellies V1 - CD
19:00 - 20:00 Nieuwe BCD leden Lars Leefkens V3 - AB
20:00 - 21:30 Dames 1 Lars Leefkens V1 - AB Mogelijkheid voor meetrainen spelers MA1 als 3e training en MB op uitnodiging
20:00 - 21:30 Dames 2 Frank Buist V1 - CD Mogelijkheid voor meetrainen spelers MA2 als 3e training en MB op uitnodiging
20:00 - 21:30 Dames A Robin ter Ellen V2
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Jongens C2 Nora Walstra V2 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes D2 Margo Maasdijk V1 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes D4 Bran Blankenaauw V1 - CD
18:00 - 19:00 Keepers Jongste Jeugd Trainingsgroep V1 - AB Alle keepers - Carouselvorm
18:00 - 19:00 Meisjes B3 Bran Blankenaauw V1 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes C2 Teun Gritter V2 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes A1 Frank Jelsema V1 - AB
19:30 - 20:30 Meisjes B4 Wobbe Hospes V1 - CD
20:30 - 21:30 Dames 2 Wobbe Hospes V1 - AB
20:30 - 22:00 Heren A V1 - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Benjaminies Wouter Hoekstra V1 - AB
16:00 - 17:00 Jongens 8E1 Meike Helder V1 - C
16:00 - 17:00 Kabouterhockey Wouter Hoekstra V1 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes 8E1 Justus de Groot V3
16:00 - 17:00 Meisjes 8E2 Justus de Groot V3
16:00 - 17:00 Meisjes E1 Frank Buist V2
16:00 - 17:00 Meisjes E2 Frank Buist V2
16:00 - 17:00 Meisjes F2 Rosaly Spannenburg V1 - D
16:00 - 17:00 Mix E3 Frank Buist V2
16:00 - 17:00 Mix F1 Rosaly Spannenburg V1 - D
17:00 - 18:00 Jongens B2 Robbin de Vries V1 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes C2 Dana Hamminga V1 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes C5 Wouter Kuiper V3 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes D1 Mart Bruinsma V2 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes D3 Wouter Hoekstra
Elske Jasmijn Kedde
V3 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes D5 Frank Buist
Lara Maasdijk
V2 - CD
18:00 - 19:00 Jongens B1 Robbin de Vries V1 - AB
18:00 - 19:00 Jongens D1 Dagmar Kleinjan
Esmee Dittrich
V3 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes A2 Samuel Arends V2 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes C1 Kiki Mellies V2 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes C3 Leon Doldersum V1 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes C4 Rixt Elzer V3 - AB
19:00 - 20:00 Jongens A1 Samuel Arends V1 - AB
19:00 - 20:00 Jongens C1 Joost Walstra V2 - CD
19:00 - 20:00 Meisjes B1 Rutger Meijnen V1 - CD
19:00 - 20:00 Meisjes B2 Brendan Snoek V2 - AB
20:00 - 22:00 Dames 1 Lars Leefkens V1 - CD
20:00 - 22:00 Heren 1 Justus de Groot V1 - AB
 

Hoofdsponsor

NIX18

NIX18